bilgiz.org

Türk Telekom, Tivibu ile Bayram Çok Daha Eğlenceli!

 • Seç İzle ve Kirala İzle
 • Tekrar İzle
 • Bilgi İçin: EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI • Tarih11.07.2017
  Büyüklüğü9.77 Kb.

  Indir 9.77 Kb.
  Basın Bülteni 15 Kasım 2010
  Tivibu ile Bayram Çok Daha Eğlenceli

  Kurban Bayramı boyunca sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek ve yoğun iş temposundan fırsat bulamadığı dizi ve sinema filmlerini izlemek isteyenler, Tivibu’nun zengin arşivinden diledikleri içeriğe kolayca ulaşabiliyor

  Televizyon ve sinema keyfini, zaman ve mekândan bağımsız olarak doya doya yaşamak isteyen tüketiciler TTNET’in büyük ilgi gören web TV servisi Tivibu ile eğlenceyi bayram tatilinde de yanında taşıyor. Macera-gerilim, polisiye, romantik-komedi gibi yerli ve yabancı filmlerle; belgeseller; çizgi filmler; diziler ve müzik klipleriyle tatil süresince aile boyu eğlence Tivibu’da yaşanıyor.

  Kısa sürede 450.000’in üzerinde abone tarafından tercih edilen Tivibu, Seç İzle ve Kirala İzle özellikleriyle geniş arşivinde bulunan gişe rekorları kıran filmlerden klasiklere yüzlerce filmi ve çeşitli içeriği, tüketicilerle zamandan bağımsız olarak buluşturuyor. Titanların Savaşı; Oyuncak Hikâyesi 3; Geleceğe Dönüş Üçlemesi; Red Riding Üçlemesi; Demir Maskeli Adam 2 gibi yabancı yapımların yanı sıra, Dersimiz Atatürk; Ejder Kapanı; Duvara Karşı gibi Türk yönetmenlerin unutulmaz eserleri de Tivibu’nun zengin arşivinde yer alıyor.

  Bayram ziyaretinden dolayı sevdiği programları yayın akışında takip edemeyenler, Tekrar İzle özelliğiyle sonrasında diledikleri zaman izleyebiliyorlar. Yayın akışını durdurup sonra kalınan yerden devam edilmesini sağlayan Durdur İzle ve izlenmeye başladığı andan itibaren yayınları 15 dakikaya kadar geriye alabilen Geri Al İzle özellikleriyle de bayram tebrikleri kesintisiz yapılabiliyor.

  Standart Paket 1TL’den; Standart Plus 4TL, Standart ve Filmclub Kanalları 8TL ve Standart Plus ve Filmclub Kanalları sadece 11TL’den sunulan Tivibu ile Bayram eğlencesi kesintisiz sürüyor.

  Tivibu ile ilgili detaylı bilgiye www.tivibu.com.tr, 444 0 375 numaralı TTNET Müşteri Hizmetleri veya tüm Türkiye’deki TTNET Satış Ofislerinden ulaşılabiliyor.  Bilgi İçin:

  EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

  Murat Demirok  murat.d@excel.com.tr

  0216 544 94 54

  Karin Şamo

  karin.s@excel.com.tr

  0216 544 94 18  TTNET Hakkında

  Değişen iletişim ihtiyaçlarını göz önüne alarak, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan TTNET, geliştirdiği kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynamaktadır. Bugün Türkiye’nin 81 ilinde 6 milyonu aşkın müşterisine hizmet veren TTNET’in ürün portföyünde ADSL/VDSL2-hızlı internet erişimi,  WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. TTNET iletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenmektedir. Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu ve genişbant internet bağlantısı üzerinden alıcı aracılığıyla yüksek kalitede yayın yapan yeni nesil TV platformu IPtivibu’nun yanı sıra, Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri de TTNET müşterilerine sunulmaktadır. www.ttnet.com.tr

      Ana sayfa


  Türk Telekom, Tivibu ile Bayram Çok Daha Eğlenceli!

  Indir 9.77 Kb.