bilgiz.org

Türk Telekom İnternet Erişim Merkezleri Van Merkez Ve Erciş'de Faaliyete Geçti

 • Van Merkez’de Valilik binası, diğeri Erciş’de Kaymakamlık binasında olmak üzere kurduğu “TTNET İnternet Erişim Merkezleri” faaliyete geçti.
 • TTNET Hakkında
 • Bilgi İçin: EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI • Tarih02.10.2017
  Büyüklüğü10.48 Kb.

  Indir 10.48 Kb.  Basın Bülteni 28 Ekim 2011
  TTNET İNTERNET ERİŞİM MERKEZLERİ” VAN MERKEZ VE ERCİŞ’DE FAALİYETE GEÇTİ
  Van'da meydana gelen depremin ardından, iletişime destek sağlamak üzere harekete geçen TTNET, Van Merkez ve Erciş’de İnternet Erişim Merkezi kurdu. TTNET ayrıca, deprem bölgesinde bulunan 27 WiFi noktasından ücretsiz internet erişim hizmeti sunmaya başladı. Bölgeyi ziyaret eden TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz “TTNET olarak, Van’daki vatandaşlarımızın iletişim ihtiyaçları konusunda üzerimize düşen görevleri yerine getirmek için ekiplerimiz çalışıyor“ dedi.

  Topluma duyarlı yaklaşımı ilke edinen TTNET, Van’da meydana gelen depremin ardından bölgede iletişimin devam etmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

  TTNET’in, depremzedelere iletişim desteği vermek için biri Van Merkez’de Valilik binası, diğeri Erciş’de Kaymakamlık binasında olmak üzere kurduğu “TTNET İnternet Erişim Merkezleri” faaliyete geçti.

  Bölgedeki 27 WiFi noktasından da ücretsiz internet hizmeti sunmaya başlayan TTNET’in bu hizmeti üç ay boyunca devam edecek.

  TTNET’in Van’da kurduğu “TTNET İnternet Erişim Merkezleri”nde sunulan bilgisayar ve internet hizmeti bütün depremzedelerin kullanımına sunuldu. “TTNET İnternet Erişim Merkezleri” ve çevresini kapsayan WiFi ağı ile vatandaşlar, kendi bilgisayarları ile de ücretsiz olarak internete bağlanabiliyor.

  İletişimin öneminin kritik şekilde arttığı Van’da TTNET, depremzedelerin internetsiz kalmaması için faturası ödenmemiş olan hatları kapatmadı. TTNET ayrıca borcundan dolayı kapalı olan hatları yeniden hizmete açtı.

  TTNET’in destek çalışmalarını koordine etmek amacıyla bölgeye giden TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, ”Felaket zamanlarında iletişimin önemi büyük oranda artıyor ve iletişim şirketlerine bu gibi zamanlarda büyük görevler düşüyor. Biz de, bölgede depremzede vatandaşlarımıza sunduğumuz internet erişim imkanı ile destek olmaya çalışıyoruz” dedi.  TTNET Hakkında

  2006 yılında tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan,  müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenen TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL 2-hızlı internet erişimi,  WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev'in yanı sıra, Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri de TTNET müşterilerine sunulmaktadır.

  İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra TTNET’in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan TTNET Müzik, online oyun platformu TTNET Oyun, eğitim alanına yeni bir soluk getiren akıllı eğitim destek aracı TTNET Vitamin İlköğretim ve TTNET Vitamin Lise bulunmaktadır. TTNET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve servisi kullanıcılarına sunmaktadır. TTNET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmektedir.

  Tek faturada; internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetlerini müşterilerine sunan TTNET, Türkiye’de bir “ilk”i daha gerçekleştirerek “dörtlü servis” dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği kazanmıştır.  www.ttnet.com.tr  Bilgi İçin:

  EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

  Dilek Koyun  dilek.k@excel.com.tr

  0216 544 94 31


      Ana sayfa


  Türk Telekom İnternet Erişim Merkezleri Van Merkez Ve Erciş'de Faaliyete Geçti

  Indir 10.48 Kb.