bilgiz.org

Türk halkını özlediği piliç lezzeti ile buluşturan Ömür Doğa çiftliğinin web sitesi Nexum Creative’den…

 • Nexum Hakkında
 • Bilgi için • Tarih02.07.2017
  Büyüklüğü10.57 Kb.

  Indir 10.57 Kb.


  BASIN BÜLTENİ 30.07.2012

  TRT Haber ile Türkiye ve dünya gündemini

  her an her yerden takip edin
  TRT Haber mobil dünyaya Nexum ile açılıyor

  Nexum, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) yayınlarının canlı olarak izleneceği mobil uygulamanın ardından, trthaber.com için ayrı bir uygulama geliştirdi. Hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde aynı anda yayına giren TRT Haber mobil uygulamada kullanıcılar haberleri okurken isterlerse TRT Haber radyosunu da canlı olarak dinleyebiliyorlar.
  Nexum’un TRT için geliştirdiği, kısa sürede Apple Store’da en fazla indirilen ilk beş uygulama arasına giren ve yurtiçinde ve dışında büyük ilgi gören TRT Yayın Mobil uygulamasının ardından kullanıcılar ile buluşan TRT Haber uygulaması tek elle kullanılabilen yenilikçi bir ara yüze sahip.
  Kullanıcılar haberleri okurken, TRT Haber radyosunun da canlı olarak dinlenebildiği uygulamada, tüm ulusal gazetelerin ilk sayfalarını inceleyebilme olanağı da bulunuyor. Geniş paylaşım seçenekleri sayesinde kullanıcılar, ilgilerini çeken haberleri istedikleri sosyal medya hesapları üzerinden kolaylıkla paylaşabiliyorlar.
  Yakın zamanda başka yenilikçi özelliklerin de ekleneceği uygulamaya Apple Store ve Android Play üzerinden ulaşılıyor. Ayrıca Window 8’in Ekim ayında piyasaya sürülmesiyle TRT Haber Windows 8 uygulamasına Marketplace’den de ulaşılabilecek.
  Nexum’um TRT Haber uygulamasını indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

  http://itunes.apple.com/tr/app/trt-haber/id509983402?mt=8&ls=1
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TRT.TrtHaber&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5UUlQuVHJ0SGFiZXIiXQ..

  Nexum Hakkında:

  Türkiye’de yazılım ihracatı yapan ilk 10 şirket arasında yer alan Nexum; 2000 yılından bu yana bünyesinde bulundurduğu Nexum Boğaziçi ve Nexum Creative markaları ve 110 kişilik profesyonel ekibi ile yazılım, danışmanlık ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir.

   

  Yazılım ve danışmanlık çözümleri için konumlandırılan Nexum Boğaziçi markası, 2000 yılından bu yana sektöründe öncü şirketlere hizmet vermektedir. İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), E-ticaret uygulamaları, B2B portalları, SharePoint tabanlı çözümler, Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics NAV, Kurumsal Performans Yönetimi (CPM) ve web analiz danışmanlığı konularında uzmanlığa sahip olan Nexum Boğaziçi, aynı zamanda sektörlere özel dikey iş çözümleri de geliştirmektedir. Nexum Boğaziçi aynı zamanda “Deloitte Fast 50” ve Interpro “Bilişim 500” araştırmalarında yer alan Türkiye’nin en hızlı büyüyen bilişim şirketlerinden biridir.   

  Bir diğer Nexum markası olan Nexum Creative, Türkiye’nin ilk uluslararası interaktif ajansı olarak web tasarım ve uygulama, mobil site tasarım ve uygulama, advergame, kampanya fikir, tasarım ve uygulama, web pazarlama, e-mail pazarlama, içerik hazırlama ve yönetimi, sosyal medya yönetimi, interaktif CD, jenerik film, 2D ve 3D animasyon ve web prodüksiyon alanlarında hizmet vermektedir. “Interactive Media Awards” (IMA) gibi çeşitli uluslararası pazarlama ödüllerine sahip olan Nexum Creative, farklı sektörlerdeki birçok büyük firma ve markalara uzun soluklu projeler geliştirmektedir.


  Ayrıntılı bilgi almak için www.nexum.com.tr adresini ziyaret ediniz.

  Bilgi için: Denove Halkla İlişkiler Serhat Özkütükçü,

  0216 550 88 74 - 0532 215 72 91 / serhato@denovepr.com


      Ana sayfa


  Türk halkını özlediği piliç lezzeti ile buluşturan Ömür Doğa çiftliğinin web sitesi Nexum Creative’den…

  Indir 10.57 Kb.