bilgiz.org

Ttnet’te fiber internet ve ev telefonu hizmeti ayda 49 tl; üstelik yanında Tivibu Ev ücretsiz

 • TTNET “3’lü Avantaj Kampanyası” ile internet ve ev telefonu hizmetini indirimli fiyata sunuyor. Kampanyayı tercih eden kullanıcılar, Tivibu Ev hizmetine ise ücretsiz sahip oluyor.
 • TTNET Hakkında
 • Bilgi İçin: MESE İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI • Tarih02.10.2017
  Büyüklüğü10.06 Kb.

  Indir 10.06 Kb.
  Basın Bülteni 2 Mart 2013

  TTNET’te fiber internet ve ev telefonu hizmeti ayda 49 TL; üstelik yanında Tivibu Ev ücretsiz

  TTNET “3’lü Avantaj Kampanyası” ile internet ve ev telefonu hizmetini indirimli fiyata sunuyor. Kampanyayı tercih eden kullanıcılar, Tivibu Ev hizmetine ise ücretsiz sahip oluyor.

  Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in, avantajlı kampanyaları devam ediyor. TTNET 3’lü Avantaj kampanyasıyla, 12 ay taahhüt veren yeni müşterilerine, internet ve ev telefonu hizmetini bir arada ve indirimli fiyata sunuyor. Kampanyayı tercih eden kullanıcılar, Tivibu Ev hizmeti ve modeme de ücret ödemiyor.

  TTNET 3’lü Avantaj kampanyası ile “20 Mbps’ye kadar hızlı Limitsiz Fibernet veya Hipernet + TTNET Alo Konuştukça Öde veya Yalın İnternet” paketini kullanmak isteyenler, ücretsiz Tivibu Ev Maxi Paketi ile birlikte 12 ay boyunca aylık 49 TL’lik indirimli fiyattan yararlanıyor.

  20 Mbps’ye kadar hızlı Fibernet6 veya Hipernet6 + TTNET Alo Konuştukça Öde veya Yalın İnternet” paketi ise ücretsiz Tivibu Ev Maxi Paketi ile birlikte, 12 ay boyunca indirimli fiyatla ayda 34 TL’den sunuluyor.

  Kampanya altyapısı uygun olan lokasyonlarda verilebiliyor.

  Kampanya ile ilgili detaylı bilgi, www.ttnet.com.tr adresinden alınabilir.


  TTNET Hakkında
  2006 yılında tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan,  müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sunan TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL 2-hızlı internet erişimi, fiber internet erişimi, WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. TTNET; Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri, TTNET Alo markası ile de bireysel müşterileri için sabit telefon erişimi sunmaktadır. TTNET ayrıca; sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev'i de Türkiye’de uygulamaya başlayarak bir ilke imza atmıştır.
  İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra TTNET’in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan TTNET Müzik ve dijital oyun platformu Playstore bulunmaktadır. TTNET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve servisi kullanıcılarına sunmaktadır. TTNET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmektedir.
  Tek faturada; internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetlerini müşterilerine sunan TTNET, Türkiye’de bir “ilk”i daha gerçekleştirerek “dörtlü servis” dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği kazanmıştır.  www.ttnet.com.tr

  Bilgi İçin:

  MESE İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

  İpek Duman  ipek.duman@mese.com.tr

  0212 245 33 23


      Ana sayfa


  Ttnet’te fiber internet ve ev telefonu hizmeti ayda 49 tl; üstelik yanında Tivibu Ev ücretsiz

  Indir 10.06 Kb.