bilgiz.org

Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Sayın netadam biLGİsayar ltd.ŞTİ

 • Giriş i İçindekiler Forsale 1 Minimum Konfigürasyon 2 Program eğitim ve desteği 2 Teklifimiz 2
 • FORSALE
 • Teklif
 • İsterseniz Kredi kartı ile 12 Ay’a kadar vade farksız taksitle…
 • NETADAM BİLGİSAYAR SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. (10.08.2006) • Tarih29.12.2017
  Büyüklüğü18.96 Kb.

  Indir 18.96 Kb.

  …………………………. Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Sayın …………………………..,


  NETADAM BİLGİSAYAR LTD.ŞTİ.

  Forsale WEB Mağaza Yönetim Programı

   NETADAM Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

  Emniyet Evleri Mh.Yeniçeri Sk.Repa İş Merkezi No:12/3, 4.Levent İSTANBUL

  Telefon: 212.270.7970 • Fax 212.281.4339

  netadam@netadam.net

  www.netadam.net

  İçerik


  Giriş i

  İçindekiler

  Forsale 1

  Minimum Konfigürasyon 2

  Program eğitim ve desteği 2

  Teklifimiz 2

  Ödeme 3

  Şartlar 3

  Forsale

  FORSALE, ASP bir uygulama olarak yazılmış internet tabanlı bir programdır, MS SQL 2000/2005 veri tabanını kullanan, Windows Server 2000/2003 işletim sistemi üzerinde çalışan, sistemde Exchange Server varsa bunun vasıtası ile kullanıcılara otomatik hatırlatma mesajları atabilen, bir mağaza takip programıdır. FORSALE, tüm bunların yanı sıra ORGANIZMA WEB ERP Muhasebe Yönetim Programı ile entegrasyonu olan bir pakettir. İnternet üzerinden FORSALE’e ulaşılabilmekte toptan ve perakende satış girişi yapılabilmekte, stok takibi, cari takibi, raporlama yapılabilmektedir. Bayilik ağından ya da toplu müşteri gruplarından sipariş toplama ve aktarma yapabilmektedir.
  FORSALE, bir ya da birden fazla mağazasında toptan ve perakende yanı sıra plasiyerler vasıtası ile sahadan var olan stoklar üzerinden sipariş toplayarak satış yapan şirketlerin, siparişin alımı ve takibi, sevkiyat, çeki listesi, gelişmiş stok takibi, cari takip aşamalarını takip edebilmektedir. Gelişmiş raporlama özellikleri, aktif raporlama yapısı, dövizli takibi ve mağazalar için en önemli unsur olan renk ve beden bazında mal, stok ve sipariş takibini başarı ile gerçekleştirmektedir.
  Yerinizde yapmış olduğumuz demoda da olduğu gibi FORSALE, kullanımı son derece kolay olan ekran yapısı kullanıcıya dost hali ile işletmede bilgisayar konusunda deneyimi olmayan personelce bile kolaylıkla öğrenilip, kullanılabilen bir programdır. FORSALE, tümden gelim mantığı ile yazılmış bir program olması dolayısıyla bir bilgiyi bir kere girdikten sonra başka ekranlarda çağırarak kullanmaya fırsat veren bir yapıdadır, bu da kullanıcıya zaman kazandırırken hata yapmasının da önüne geçmektedir.
  Minimum konfigürasyon

  Network: 10/100 NIC, Server: Pentium III/IV işlemcili, Min. 512 MB RAM (tercihen 1 GB olmalı), 30 GB SCSI HDD(tercihen fazlası ve Hot Swap olabilir), Cd x Rom, External Fax Modem 56K, Windows Server 2000/2003 işletim sistemi, MS SQL Server 2000/2005, MS Exchange Server 2000/2005, MS IIS Server yüklü (hepsini içeren MS SBS Server 2000/2003 kullanılabilir) PC: Pentium 200 MMX işlemci ve üzeri (tercihen PIV işlemcili), Min. 64 MB Ram (tercihen 256 MB), 800x600 ekran çözünürlüğüne sahip bir ekranı olan, Min. Windows 98 işletim sistemi (tercihen Windows XP Pro) ürünlerinden oluşmalıdır.

  Program eğitim ve desteği

  Destek:


  Programlarımız, ilk alım aşamasında 6 aylık bedelsiz yerinde ve telefon ile destek paketi ile birlikte satılmaktadır. Müşteri altı aylık bedelsiz destek süresinden sonra NETADAM ile “Yıllık Yazılım Destek Anlaşması” imzalayarak hizmeti sürekli hale getirebilir. “Yıllık Yazılım Destek Anlaşması”, proje toplam bedeli 12 taksitte ödenebilir. Destek anlaşmaları, anlaşma süresince Müşteriye her yeni upgrade’in bedava yüklenmesi, çalışma saatleri içerisinde sınırsız, yerinde ve telefon ile dial-up desteği kapsar. Destek, sadece program algoritması ile ilgili çıkabilecek sorunları ve kullanıcı çağrılarını kapsar. Yeni rapor hazırlanması, yeni ekran ve form dizaynı, algoritmada değişiklik gerektiren özel istekler, her türlü entegrasyon, özel ek tool’lar ve tool lisanslarını kapsamaz.
  Eğitim:

  Programlarımızı satın almanız durumunda şirketiniz bünyesinde 20 saatlik ücretsiz eğitim sağlamaktadır. Eğer bu eğitimleri yeterli bulmaz iseniz şirketimizden 5 saatlik eğitim paketleri ile eğitim almaya devam edebilirsiniz. Her alınacak ek 5 saatlik eğitim paketi 400.-YTL+KDV’dir. Müşteri bu paketlerden dilediği kadar satın alabilir. Ayrıca 6 ay’lık destek süresince NETADAM’ın adresinde elemanlarınıza dilediğiniz kadar ücretsiz eğitim aldırabilirsiniz. Eğitim paketleri müşterinin tespit edeceği kişi ya da gruba yine kendisinin tespit edeceği bir takvimde yerinde verilmektedir.

  İstanbul dışı eğitim hizmetleri, günlük servis ücreti ile yol konaklama ücretinin müşteri tarafından karşılanması ile müşteri iş yerinde gerçekleştirilebilmektedir.

  Teklifimiz  Teklif

  Ödeme*

  Ödeme

  #Çekler sözleşme ile birlikte alınır.

  Kredi kartı ile ödeme*  İsterseniz Kredi kartı ile 12 Ay’a kadar vade farksız taksitle…

  Axess, Bonus, Shop&Miles, Koçbank, YKB Worldcard Kredi Kartı ile 12 Ay’a kadar vade farksız olarak da program bedelini ödeyebilirsiniz. Detaylar için danışınız.


  Kredi Kartı ile Ödeme

  Şartlar  * Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil edilmemiştir. Proje teklifi 30 gün için geçerlidir. Faturanın vadesinde ödenmemesi durumunda Müşteri, fatura bedeli üzerinden kur ve vade farkı ödemeyi kabul eder. İstanbul dışı günlük servis ücreti 400.-YTL‘dir. Konaklama ve yol ücretleri Müşteriye aittir.
  NETADAM BİLGİSAYAR SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. (10.08.2006)      Ana sayfa


  Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Sayın netadam biLGİsayar ltd.ŞTİ

  Indir 18.96 Kb.