bilgiz.org

T. C. BİLecik valiLİĞİ

  • ÜNVANI TEL NO 1 Ekibi Bşk
  • EK-2 ACİL DURUM TAHLİYE EKİP LİSTESİ
  • ÜNVANI TEL NO 1 Tahliye Ekibi Bşk
  • EK-3 YANGIN SÖNDÜRME EKİP LİSTESİ
  • EK-4 KURTARMA EKİP LİSTESİ
  • EK-5 KORUMA EKİP LİSTESİ



  • Sayfa4/5
    Tarih29.06.2017
    Büyüklüğü484.94 Kb.

    Indir 484.94 Kb.
    1   2   3   4   5

    EKLER


    EK-1 ACİL DURUM KOORDİNATÖRÜ

    S.NO

    EKİBİVE GÖREVİ

    KURUMU

    ADI-SOYADI

    ÜNVANI

    TEL NO

    1

    Ekibi Bşk

    İl Milli Eğt.Müd.

    COŞKUN BAKIRTAŞ

    Müd.Yard.




    2

    Ekip Bşk. Yrd.

    İl Milli Eğt.Müd.

    BEKTAŞ UÇKUN

    Müd.Yard.




    EK-2 ACİL DURUM TAHLİYE EKİP LİSTESİ

    S.NO

    EKİBİVE GÖREVİ

    KURUMU

    ADI-SOYADI

    ÜNVANI

    TEL NO

    1

    Tahliye Ekibi Bşk

    İl Milli Eğt.Müd.

    İBRAHİM BARIŞ KALIN

    Şube Müdürü




    2

    Tahliye Bşk. Yrd.

    İl Milli Eğt.Müd.

    SERAP OVALI

    Şube Müdürü




    EK-3 YANGIN SÖNDÜRME EKİP LİSTESİ

    (HÜKÜMET KONAĞI EK BİNA SÖNDÜRME EKİBİNDE GÖREV ALAN PERSONEL LİSTESİ)



    S.NO

    EKİBİVE GÖREVİ

    KURUMU

    ADI-SOYADI

    ÜNVANI

    TEL NO

    1

    Söndürme Ekibi Bş

    Tapu Müdürlüğü

    Mustafa YİĞİT

    Tapu Müdürü




    2

    Ekip Bşk. Yrd.

    İl Milli Eğt.Müd.

    Coşkun BAKIRTAŞ

    Müd.Yard.




    3

    Söndürme

    Kadastro Müdürlüğü

    Lütfi TOSUN

    Kontrol Mühendisi




    4

    Söndürme

    İl Nüfus Ve Vat.Müd.

    Mehmet VATANDAŞ

    Nüfus Şefi




    5

    Söndürme

    Merk.İlçe Nüf.Müd.

    Engin ERDEM

    Nüfus Şefi




    6

    Söndürme

    Merk. İlçe Nüf. Müd.

    Remzi AYDIN

    Teknisyen




    7

    Söndürme

    İl Nüfus ve Vat. Müd.

    Hasan Hüseyin MANCAR

    Hizmetli




    8

    Söndürme

    Bil. San. Tek. İl Müd.

    YUSUF BORAN

    Ölç. AYAR. MEM




    9

    Söndürme

    Bil. San. Tek. İl Müd.

    SAVAŞ BAŞ

    Ölç. AYAR. MEM




    10

    Söndürme

    Bil. San. Tek. İl Müd.

    HÜSEYİN BİNGÖL

    Mühendis




    11

    Söndürme

    Kadastro Müdürlüğü

    Orhan Veli AYANOĞLU

    Kadastro Teknisyeni




    12

    Söndürme

    Kadastro Müdürlüğü

    Muzaffer ÖZDEMİR

    Kadastro Teknisyeni




    13

    Söndürme

    Kadastro Müdürlüğü

    Ahmet Timur ERTENIR

    Kadastro Teknisyeni




    14

    Söndürme

    İl Milli Eğt.Müd.

    Zühal SARIGÜL

    Şef




    15

    Söndürme

    İl Milli Eğt.Müd.

    İhsan ŞAVK

    Şef




    16

    Söndürme

    İl Milli Eğt.Müd.

    Fahrettin ÜNAL

    Şef




    17

    Söndürme

    Sos. Yard. Ve Day.Vak.Baş.

    MURAT ATEŞ

    Büro Görevlisi




    18

    Söndürme

    Sos. Yard. Ve Day.Vak.Baş.

    ENDER ADA

    Büro Görevlisi




    19

    Söndürme

    Tapu Müdürlüğü.

    Özkan ORHAN

    Bilgisayar İşletmeni




    20

    Söndürme

    Tapu Müdürlüğü

    SELÇUK PÖRKLÜ

    Arşiv Memuru




    21

    Söndürme

    Tapu Müdürlüğü

    MELEK TOY

    Memur




    22

    Söndürme

    Tapu Müdürlüğü

    BAŞAK ÖZDEMİR. GÜLEÇ

    Bilgisayar İşletmeni




    23

    Söndürme

    Tapu Müdürlüğü

    HATİCE BAKIRCI

    Bilgisayar İşletmeni




    24

    Söndürme

    Tapu Müdürlüğü

    KADRİYE TÜZÜN

    Daimi İşçi




    25

    Söndürme

    Tapu Müdürlüğü

    AYLA ŞENCAN

    Bilgisayar İşletmeni




    26

    Söndürme

    Tapu Müdürlüğü

    AYŞE KAÇAR

    Bilgisayar İşletmeni




    27

    Söndürme

    Tapu Müdürlüğü

    HATİCE DÜZER

    Bilgisayar İşletmeni




    28

    Söndürme

    İl Milli Eğt.Müd.

    Kamil Zeki ÇOLAK

    Memur




    29

    Söndürme

    İl Milli Eğt.Müd.

    Recep ALTINSOY

    Memur




    30

    Söndürme

    İl Milli Eğt.Müd.

    Sercan YELEÇ

    Memur




    31

    Söndürme

    İl Milli Eğt.Müd.

    Bekir BALTALI

    Bilgi İşlem




    32

    Söndürme

    İl Milli Eğt.Müd.

    Emrah GÜLÜK

    Memur




    33

    Söndürme

    İl Milli Eğt.Müd.

    Menekşe KÖKEN

    V.H.K.İ




    Not: Hükümet konağı bina koruma amirliği valilik makamı olduğu için ekipler valilik tarafından oluşturulmuştur.

    EK-4 KURTARMA EKİP LİSTESİ



    (HÜKÜMET KONAĞI EK BİNA KURTARMA EKİBİNDE GÖREV ALAN PERSONEL LİSTESİ)

    S.NO

    EKİBİVE GÖREVİ

    KURUMU

    ADI-SOYADI

    ÜNVANI

    TEL NO

    1

    Kurtarma Ekibi Bş.

    Sos. Yard. Ve Day.Vak.Baş.

    Yusuf ŞİNAY

    Vakıf Müdürü




    2

    Ekip Bşk. Yrd.

    Ticaret İl Müdürlüğü

    Şinasi BALTA

    İl Müdür V. (Memur)




    3

    Kurtarma

    İl Nüfus Ve Vat.Müd.

    Mustafa ÖNCE

    Merk.İlçe Nüf.Müd.




    4

    Kurtarma

    Bilim San. Ve Tek. İl Müd.

    HEDİYE İMAN

    Şube Müd.




    5

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Turan İŞPİROĞLU

    Şub Müd.




    6

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Yusuf KÖROĞLU

    Şub Müd.




    7

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    İbrahim BARIŞ KALIN

    Şub Müd.




    8

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Ahmet KARA

    Şub Müd.




    9

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Kamil ÖZTÜRK

    V.H.K.İ




    10

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Mahmut ELGİN

    V.H.K.İ




    11

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Mustafa VURAL

    V.H.K.İ




    12

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Osman YÖRÜR

    V.H.K.İ




    13

    Kurtarma

    Ticaret İl Müdürlüğü

    MUZAFFER GÜNENÇ

    Memur




    14

    Kurtarma

    Merk.İlçe Nüf.Müd.

    İsmail DURGUT

    V.H.K.İ.




    15

    Kurtarma

    Merk.İlçe Nüf.Müd.

    Alaattin ERGÜN

    V.H.K.İ.




    16

    Kurtarma

    İl Nüfus Ve Vat.Müd.

    Ramazan BÖLE

    V.H.K.İ.




    17

    Kurtarma

    Bil. San. Tek. İl Müd

    YUSUF KALINBAÇAK

    V.H.K.İ




    18

    Kurtarma

    Bil. San. Tek. İl Müd.

    İSMAİL ÇAKIR

    Memur




    19

    Kurtarma

    Kadastro Müdürlüğü

    Şöhret ÇEKİÇER

    Memur




    20

    Kurtarma

    Kadastro Müdürlüğü

    Ümit AVCI

    Kontrol Mühendisi




    21

    Kurtarma

    Kadastro Müdürlüğü

    Yalçın DİKMEN

    Kadastro Teknisyeni




    22

    Kurtarma

    Kadastro Müdürlüğü

    Mehmet Nadir KOCABIYIK

    Kontrol Memuru




    23

    Kurtarma

    Kadastro Müdürlüğü

    Halil ALTUĞ

    Kadastro Üyesi




    24

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Yakup USANMAZ

    Memur




    25

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Mustafa KÖSE

    Memur




    26

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Mehmet TEKİN

    Memur




    27

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Mustafa YETİM

    Memur




    28

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Orhan KAYA

    Memur




    29

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Esat AKÇAY

    Görevli Mem.




    30

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    İsmail GİDER

    Hizmetli




    31

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Ramazan İNCE

    Hizmetli




    32

    Kurtarma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Mehmet BAYIR

    Şoför




    Not: Hükümet konağı bina koruma amirliği valilik makamı olduğu için ekipler valilik tarafından oluşturulmuştur.
    EK-5 KORUMA EKİP LİSTESİ

    (HÜKÜMET KONAĞI EK BİNA KURTARMA EKİBİNDE GÖREV ALAN PERSONEL LİSTESİ)



    S.NO

    EKİBİVE GÖREVİ

    KURUMU

    ADI-SOYADI

    ÜNVANI

    TEL NO

    1

    Koruma Ekip Bşk.

    İl Dernekler Müd.

    CEMAL KAYA

    İl Müdürü




    2

    Ekip Bşk. Yrd.

    Bil. San. Tek. İl Müd.

    BAYRAM KAYA

    İl Müd.




    3

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Emre AKPINAR

    Müd.Yrd.




    4

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Erdoğan KABA

    ŞUBE MÜDÜRÜ




    5

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Ahmet KARA

    Şube Müdürü




    6

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Şenol KARAŞ

    İnş.Müh.




    7

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Mustafa AKTAŞ

    Tekniker




    8

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Erdoğan KABA

    Şub Müd.




    9

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Mustafa OK

    VHKİ




    10

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Hamza GEYİK

    Memur




    11

    Koruma

    Merk.İlçe Nüf.Müd.

    İsmail DURGUT

    V.H.K.İ.




    12

    Koruma

    İl Nüfus Ve Vat.Müd.

    Mesut ASLAN

    V.H.K.İ.




    13

    Koruma

    Merk.İlçe Nüf.Müd.

    Kemal KÜÇÜK ALKAN

    V.H.K.İ.




    14

    Koruma

    Merk.İlçe Nüf.Müd.

    Ercan ÖZEL

    V.H.K.İ.




    15

    Koruma

    Bil. San. Tek. İl Müd.

    Mümin Furkan SARAY

    Sözleşmeli Mühendis




    16

    Koruma

    Bil. San. Tek. İl Müd.

    ERDAL ÖZKAN

    Yardımcı Hiz.




    17

    Koruma

    Ticaret İl Müdürlüğü

    Serkan ŞAHİN

    Memur




    18

    Koruma

    Kadastro Müdürlüğü

    İbrahim Ethem BÜYÜKTEKİN

    Mühendis




    19

    Koruma

    Kadastro Müdürlüğü

    Nevzat KARABIYIK

    Şöför




    20

    Koruma

    Kadastro Müdürlüğü

    Birol YARAŞ

    Daimi İşçi




    21

    Koruma

    Kadastro Müdürlüğü

    Adnan ÜNAL

    Daimi İşçi




    22

    Koruma

    Dernekler Müdürlüğü

    ALİ KOCAKAYA

    Şef




    23

    Koruma

    Dernekler Müdürlüğü

    SELİM AYDEMİR

    V.H.K.İ.




    24

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    İsmail KAPLAN

    Araştırmacı




    25

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Ufuk AY

    Harita Teknikeri




    26

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Bülent ŞENER

    Şef




    27

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Bayram YILMAZ

    Şef




    28

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Nazan GÖKTEN

    Şef




    29

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Saim ÖZKAN

    Şef




    30

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Arif ARI

    V.H.K.İ




    31

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Mustafa OK

    V.H.K.İ




    32

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    İlker ÜNAL

    V.H.K.İ




    33

    Koruma

    Sos. Yard. Ve Day.Vak.Baş.

    Muhammed Emin AKBOĞA

    Sos. Yard. Ve İnceleme Görevlisi




    34

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Cemal CEBECİ

    Hizmetli




    35

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Tuncel OLTULU

    Hizmetli




    36

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Sabit İÇEN

    Hizmetli




    37

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Mesut KULAKSIZ

    Şoför




    38

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Murat SUCU

    Şoför




    39

    Koruma

    İl Milli Eğt.Müd.

    Nebi YÜCEL

    Şöfor



    1   2   3   4   5






        Ana sayfa


    T. C. BİLecik valiLİĞİ

    Indir 484.94 Kb.