bilgiz.org

Motorola Xoom Şimdi Türk Telekom'le Dolu

 • TTNET ile teknoloji mobilize oluyor
 • Bilgi İçin: EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI • Tarih02.07.2017
  Büyüklüğü14.36 Kb.

  Indir 14.36 Kb.
  Basın Bülteni 11 Haziran 2011

  Yeni Nesil Tablet Bilgisayarla Tanışmak Mümkün
  Motorola Xoom Şimdi TTNET’le Dolu

  Motorola’nın yeni tableti Xoom, TTNET ayrıcalıklarıyla 15 Haziran’da satışa çıktı. TTNET’in 3G ve WiFi hizmetleri ve TTNET Mobil Müzik ürünleriyle farklı bir dünyanın kapılarını aralayacak tablet bilgisayara TTNET Satış Noktaları’ndan ulaşılabilecek. TTNET kullanıcılarına özel avantajlarla sunulacak olan Motorola Xoom, tablet pazarının en iddialı ve hızlı oyuncularından bir tanesi konumunda bulunuyor.

  Türkiye’nin iletişim teknolojileri ve eğlence şirketi TTNET, ileri teknoloji ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. TTNET şimdi de üstün özellikleriyle teknoloji tutkunlarının kalbini çalan Motorola Xoom’u Türkiye’ye getiriyor. Farklı bir deneyim sunan tablet bilgisayar; TTNET 3G ve sınırsız WiFi hizmetleri ve TTNET Mobil Müzik’ten oluşan özel iletişim paketiyle ayda sadece 64 TL’ye* kullanıcılarla buluşuyor. Üstelik orijinal Motorola Xoom kılıfı da hediye!

  Motorola’nın yeni tableti Motorola Xoom, tablet pazarının en iddialı oyuncularından birisi olarak anılıyor. Android 3.0.1 Honeycomb işletim sistemiyle çalışan Motorola Xoom, 1 GHz çift çekirdekli NVIDIA Tegra 2 işlemcisini kullanıyor. Ekran büyüklüğü 10.1 inç olan cihaz, 1280 x 800 piksel ekran çözünürlüğüne sahip. 1GB RAM ve 32 GB dahili hafıza da Motorola Xoom'un dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Arka yüzünde 5 megapixel ,ön yüzünde 2 megapixel kamerası bulunan ve 730 gr ağırlığı sahip olan cihazla 1080p HD video izlemek de mümkün. Ayrıca HDMI çıkışı da Motorola Xoom’u farklılaştıran en önemli özelliklerinden biri.

  TTNET ile teknoloji mobilize oluyor

  En son ve en üstün teknolojiyi sunma hedefiyle yola çıkan TTNET, Motorola Xoom’un üstün özelliklerini, kendi servisleriyle birleştirerek, kullanıcılarının teknolojiyi yanlarında taşımasını sağlıyor. Motorola Xoom sayesinde, 3G, WiFi, ve TTNET Mobil Müzik hizmetlerinden aynı anda faydalanmak mümkün hale geliyor.

  ABD’de kısa sürede önemli satış rakamlarına ulaşan Motorola Xoom, kullanıcının her an yanında taşıyabileceği şık bir ürün. Motorola Xoom özellikle, mobil olmayı sevenler, akıllı telefon ile yetinemeyenler, her an her yerde internete girme ihtiyacı duyanlar ve pek çok teknolojik özelliğe tek bir cihaz üzerinden sahip olmak isteyenlere hitap ediyor.

  TTNET farkıyla bu ürüne ulaşmak isteyenlerin TTNET Satış Noktaları’na başvurmaları gerekiyor. Avantajlı ödeme seçenekleriyle satışa sunulacak olan Motorola Xoom’un fiyatı ayda sadece 64TL*

  İşte avantajlı paketin formülü: Motorola Xoom + 3G (1GB) + TTNET Mobil Müzik + 1 Yıl Boyunca Sınırsız WiFi = 64TL x 36ay, 88TL x 24ay

  *36ay’lık taahütlü fiyattır.

  Seçeceğiniz taksit süresine göre Motorola Xoom için ödeyeceğiniz aylık bedel TTNET 3G 1 GB data paketi, 1 yıl sınırsız WiFi ve TTNET Mobil Muzik hizmeti ile KDV dahil 36 ay boyunca 64 TL, 24 ay boyunca 88TL’dir. Damga Vergisi bir defaya mahsus ilk faturanıza yansıtılacaktır. Kampanyadan, 15.06.2011-30.09.2011 arasında koşulları taşıyan ADSL/FiberNET/İşyerim Paketi abonesi bireysel aboneler 1 adet, tüzel kişiler her bir abonelik için 1 en fazla 5 adet ürün için yararlanabilecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. ADSL erişim Hizmetiniz ayrıca faturalandırılacaktır. Ayrıntılı bilgiye www.ttnet.com.tr’ ve 444 0 375’ten ulaşabilirsiniz.

  Bilgi İçin:

  EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

  Murat Demirok  murat.d@excel.com.tr

  0216 544 94 54

  Dilek Koyun

  dilek.k@excel.com.tr

  0216 544 94 31  TTNET Hakkında

  2006 yılında tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan,  müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenen TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/FiberNet-hızlı internet erişimi,  WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev'in yanı sıra, Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri de TTNET müşterilerine sunulmaktadır.  İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra TTNET’in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan TTNET Müzik, online oyun platformu TTNET Oyun, eğitim alanına yeni bir soluk getiren akıllı eğitim destek aracı TTNET Vitamin İlköğretim ve TTNET Vitamin Lise bulunmaktadır. TTNET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. TTNET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmektedir.

  Tek faturada; internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetlerini müşterilerine sunan TTNET, Türkiye’de bir “ilk”i daha gerçekleştirerek “dörtlü servis” dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği kazanmıştır.  www.ttnet.com.tr


      Ana sayfa


  Motorola Xoom Şimdi Türk Telekom'le Dolu

  Indir 14.36 Kb.