bilgiz.org

İletişim Hizmetleri Ceylan Naza Nergis Bozyiğit

 • Sennheiser VMX 100 ile sevgilinizin sesi pırıl pırıl
 • 29.01.2008, İstanbul • Tarih08.07.2017
  Büyüklüğü14.57 Kb.

  Indir 14.57 Kb.
  Basın bülteni

  Bilgi için:

  Contactplus+ İletişim Hizmetleri

  Ceylan Naza – Nergis Bozyiğit  ceylann@contactplus.com.tr

  nergisb@contactplus.com.tr

  Tel : 212 273 12 71 / 72

  Faks: 212 267 39 58

  Sevgilisinin sesini pırıl pırıl duymak isteyenlerin Sevgililer Günü armağanı Sennheiser VMX 100  Sennheiser VMX 100 ile

  sevgilinizin sesi pırıl pırıl

  Sevgililer Günü yaklaşıyor. Yoksa siz daha sevgilinize alacağınız hediyeye karar vermediniz mi? Öyleyse size harika bir önerimiz var... Sevgilinize Bircom tarafından ithal edilen Sennheiser VMX 100 Bluetooth cep telefonu kulaklığı armağan edin, onunla telefonda konuşurken rahata erin. Çünkü Sennheiser VMX 100 devrim niteliğindeki teknolojisiyle ortamdaki gürültüyü maksimum seviyede kesiyor ve sevgilinizin sesinin size pırıl pırıl ulaşmasını sağlıyor. Kısacası hem ona harika bir Bluetooth kulaklık armağan etmiş, hem de kendinize de sevgilinizin o çok sevdiğiniz sesini hediye etmiş oluyorsunuz. Bundan güzel Sevgililer Günü armağanı olur mu?

  29.01.2008, İstanbul
  Sevgilinizi cepten aradınız ama bulunduğu ortamdaki kalabalık ya da trafik ve sokak gürültüsü dolayısıyla sesini duymakta zorlanıyor musunuz? Onun o özlediğiniz sesini pırıl pırıl duymayı istemez miydiniz? İsterdiniz tabii ki... O halde Sevgililer Günü için size harika bir hediye önerimiz var. Ülkemize Bircom tarafından ithal edilen Sennheiser VMX 100 Bluetooth cep telefonu kulaklığı sahip olduğu VoiceMax™ çift mikrofon teknolojisi sayesinde ortam gürültüsünü maksimum seviyede keserek, konuşmaları her ortamda anlaşılır kılıyor. Böylece en gürültülü ortamlarda bile yalnızca sevgilinizin sesini pırıl pırıl ve en net şekilde duyabilmenin keyfini yaşıyorsunuz.
  Tüm Bluetooth’lu cep telefonlarına uyumlu olan Sennheiser VMX 100 sadece 15 gram ağırlığı, kulağınıza mükemmel şekilde oturan tasarımı ve benzersiz 3 boyutlu ayarlanabilir yapısı ile inanılmaz bir kullanım kolaylığına sahip bulunuyor. Üstelik de Sennheiser VMX 100 mükemmel tasarımı ve şık görünümü ile adeta bir aksesuar gibi taşınabiliyor. Devrim niteliğindeki VoiceMax™ çift mikrofon teknolojisini dünyada ilk kez kullanıma sunan Sennheiser VMX 100, daha önce hiçbir Bluetooth kulaklığın erişemediği ses kalitesi, konfor ve şıklığı bir arada getiriyor. 5 saatlik konuşma süresi sunan Sennheiser VMX 100, üstün pil performansı sayesinde ulaştığı 100 saatlik bekleme süresiyle fark yaratıyor.
  Sennheiser VMX 100’le birlikte hem standart şarj ünitesi hem de USB şarj ünitesi geliyor. Bircom tarafından ithal edilen ve 2 yıllık garantiyle satışa sunulan Sennheiser VMX 100 Bluetooth cep telefonu kulaklığı hakkında detaylı bilgi almak ve bulunduğunuz yere en yakın satış noktasını öğrenmek için www.bircom.com adresini ziyaret edebilir veya 0 (212) 319 97 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


  Bircom hakkında:

  Bircom 1972 yılından bugüne kurumsal müşterilerine profesyonel ses çözümleri üretmektedir. 2001 yılında gerçekleştirdiği unvan değişikliği ve yeniden yapılanma faaliyetlerinin sonucu olarak sunduğu hizmet ve ürünlere bilişim hizmetlerini de eklemiş bulunmaktadır. Bircom kurumsal müşterilerine 35 yıllık bilgi birikimine sahip olduğu, telefon altyapısı konularında danışmanlık ve projelendirme, ilgili ekipmanların yurtiçi ve yurtdışı temini, kurulumu, satış sonrası bakım ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra yapısal kablolama alanında da donanım ve projelendirme çözümleri sunmaktadır. Her biri kendi alanında endüstri lideri olan pek çok uluslararası firmanın Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte olan Bircom, sektöründe lider konumda bulunmaktadır. Kendi Ar-Ge birimine sahip olan Bircom, TTGV ve TÜBİTAK ile ortak projeler üretmekte ve Türk telekomünikasyon pazarına yeni ürünler sunmaktadır. Bircom, ülkemizin en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2007 Programı’nda yer almaktadır. Bircom, 2007 yılında Deloitte tarafından EMEA bölgesinin (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) en hızlı büyüyen 500 teknoloji firması arasında 179. sırada gösterilmiş ve bu listeye ülkemizden giren 19 şirket arasında yer alma başarısına ulaşmıştır.
      Ana sayfa


  İletişim Hizmetleri Ceylan Naza Nergis Bozyiğit

  Indir 14.57 Kb.