bilgiz.org

Football Manager 013, aylık tl'den başlayan taksitlerle, ön sipariş ile Playstore'da satışta!

 • Playstore Hakkında
 • TTNET Hakkında • Tarih14.10.2017
  Büyüklüğü13.86 Kb.

  Indir 13.86 Kb.
  Basın Bülteni 12 Eylül 2012
  Football Manager 2013, aylık 6 TL’den başlayan taksitlerle, ön sipariş ile Playstore’da satışta!

  Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunmaya devam ediyor. Oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği ve bu yıl ilk kez Türkçe dil desteği ile gelen “Football Manager 2013”, 72 TL’ye ön siparişle Playstore’da satışa sunuldu

  TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, milyonlarca fanatiği bulunan “Football Manager” serisinin son oyunu olan “Football Manager 2013”ü uygun fiyatla oyunseverlere ön siparişe sunuyor. 96 TL fiyat etiketiyle ön siparişte olan “Football Manager 2013”, TTNET’lilere özel % 25 indirimle 72 TL ve aylık 6 TL’den başlayan taksitlerle ön sipariş edilebiliyor.

  Ön sipariş vererek hem fiyat avantajından yararlanacak hem de Football Manager 2013’ü tüm dünya ile aynı anda oynama fırsatı yakalayacak olan TTNET’li oyunseverlere oyun indirme linki ve aktivasyon kodu 19 Ekim 2012 tarihinde saat 00:01’de e-posta aracılığı ile ulaştırılacak.*

  Football Manager, şimdiye dek yapılmış en gerçekçi ve en çok satan futbol menajerlik oyun serisi olma özelliğine sahip. Sports Interactive ekibinin 20 yıllık oyun geçmişini de kutladığı Football Manager 2013, pek çok yeni özelliği oyunculara sunuyor.

  Dünyanın dört bir yanından 50'nin üzerinde ülkenin herhangi bir takımını kontrol etme imkanı sunan oyunun bu yılki sürümü Avrupa'nın tüm büyük liglerini barındırıyor ve 500 binin üzerinde gerçek oyuncu ve teknik ekibin bulunduğu bir veritabanına sahip. Oyun aynı zamanda ilk kez Türkçe dil desteği ile oyunseverlerin beğenisine sunuluyor.

  Kariyer moduna getirilen yeni özelliklerin yanı sıra, Football Manager deneyimini daha keyifli hale getirecek 900'ün üzerinde yeni özellik sizi bekliyor

  TTNET’li oyunseverler, Playstore ürünlerinin ödemelerini faturalarına yansıtarak, oyunları 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabiliyorlar. Bunun yanında eylül ayı sonuna kadar TTNET faturası ile ödemelerde “Football Manager 2013” ve diğer tüm oyunlarda geçerli olan % 25 indirim fırsatından da yararlanabiliyorlar.

  * Oyunun çıkış tarihinde, yayıncı firmaya bağlı değişiklikler olabilir.

  Detaylı bilgi için: http://www.playstore.com/#!/oyun/football-manager-2013

  Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

  ( http://www.facebook.com/playstore )

  (http:// twitter.com/TTNETPlaystore)

  www.playstore.com

  Playstore Hakkında

  Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da 1.000’e yakın farklı oyun seçeneğinin yer almaktadır. En popüler oyunların dünya ile aynı anda uygun fiyatlarla sunulduğu Playstore’da oyunseverlere uygun ödeme koşullarıyla birlikte ulaşılabilirlik ve güvenli alışveriş olanağı da tanınmaktadır.

  Oyunseverler Playstore platformu sayesinde, Türkiye’nin her noktasından dünyanın en popüler PC ve Mac oyunlarına diledikleri an ulaşabilmekte, bu oyunları TTNET Faturaları ile taksitle, kredi kartı ve mobil ödeme seçenekleri ile satın alabilmektedirler.

  Kullanıcılar en popüler oyunlara ait haber, inceleme ve videolara Playstore’dan ulaşabilmektedirler. Playstore, ürün çeşitliliğini artırarak her geçen gün büyüttüğü içeriğiyle oyun oynayan herkese hitap etmektedir. www.playstore.com  TTNET Hakkında

  2006 yılında tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan,  müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sunan TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL 2-hızlı internet erişimi,  fiber internet erişimi, WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. TTNET; Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri, TTNET Alo markası ile de bireysel müşterileri için sabit telefon erişimi sunmaktadır. TTNET ayrıca; sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev'i de  Türkiye’de uygulamaya başlayarak bir ilke imza atmıştır.

  İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra TTNET’in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan TTNET Müzik ve dijital oyun platformu Playstore bulunmaktadır. TTNET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve servisi kullanıcılarına sunmaktadır. TTNET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmektedir.

  Tek faturada; internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetlerini müşterilerine sunan TTNET, Türkiye’de bir “ilk”i daha gerçekleştirerek “dörtlü servis” dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği kazanmıştır.  www.ttnet.com.tr
      Ana sayfa


  Football Manager 013, aylık tl'den başlayan taksitlerle, ön sipariş ile Playstore'da satışta!

  Indir 13.86 Kb.