bilgiz.org

Die Symbiose aus Innovationskraft und Qualität

 • GEZE üretimi akıllı cepheler
 • Pencere teknolojisi
 • Yaşayan Çözümler: Akıllı Ev için yeni çözümler
 • Servis Çözümleri: her ihtiyaca doğru çözüm • Tarih29.06.2017
  Büyüklüğü18.67 Kb.

  Indir 18.67 Kb.
  TİCARET FUARI BASIM İÇİN ÖN RAPOR

  GEZE BAU 2017'de
  16 - 21 Ocak 2017 Messe Münih Fuar Merkezi Salon B1, No 538-539
  Leonberg, 20 Ekim 2016

  GEZE IQ motorları, IQ kutusu KNX arayüz modülü üzerinden KNX bina sistemlerine entegre edilebilir.
  Giriş kapıları için yeni çözüm: ECturn Inside gizli menteşeli kanat açma mekanizması, akıllı ev bağlantısı dahil olmak üzere diğer sistemler ile kombine edilebilir.


  Çok işlevli

  menteşeli kanat açma sistemi, ‘Güçlü’ Powerturn

  mekanizması ile.

  IO 420 arayüz modülü,
  GEZE ürünleri ve sistemlerinin
  BACnet ile ağ çözümlerine entegre olmasını sağlar.


  Fotoğraflar: GEZE GmbH


  GEZE üretimi akıllı cepheler

  GEZE, BAU 2017'de binaları gerçekten 'Akıllı Bina' yapan yeni ve yenilikçi ürünleri ile sistem çözümlerini tanıtacak. Ev ve bina sistem teknolojileri (KNX ve BACnet) için iletişim standartları ile ürün ve sistemleri entegre etmeye yönelik GEZE arayüz çözümlerine ek olarak fuarda tanıtılacak önemli teknolojilerden biri de bina otomasyonunun izlenmesi ve kontrol edilmesine yönelik modern bir çözüm olacak. Dahası, otomatik kapı sistemleri, kapı teknolojileri ve hizmetleri alanlarındaki yenilikler ziyaretçileri etkileyecek.  Profesyonel Çözümler: Bina teknolojilerinin akıllı, güvenli ve verimli kontrolü

  Akıllı bina ağı oluşturma amacıyla GEZE, ürün ve çözümler ile BACnet iletişim standardı arasındaki bağlantıyı sağlayan yeni kontrol ünitesini tanıtacak. Bu yolla, GEZE otomatik kapı sistemleri, pencere teknolojileri , duman ve ısı tahliyesi (RWA)bunların yanısıra güvenlik teknolojileri ile ilgili ürünler bir tablet veya akıllı telefonla merkezi olarak kontrol edilebilecek. GEZE IO 420 arayüz modülü üzerinden GEZE öğeleri BACnet ile ağ çözümlerine entegre edilebilecek ve BACnet MS/TP üzerinden birbiriyle bağlanabilecek. Aşırı büyük, ağır kapılar için Powerturn menteşeli kanat açma mekanizması ile IQ kilidi, AUT elektronik motor kilidi, TZ 320 acil durum kontrol ünitesi ve FTV 320 acil durum kapı kilidinin yer aldığı çok işlevli sistem çözümü örnek olarak gösterilebilir.
  Pencere teknolojisi alanında ise IQ kutusu KNX arayüz modülü kontrollü ve doğal havalandırmanın yanında GEZE IQ pencere motorlarının doğrudan KNX bina sistemlerine entegre edilmesini sağlıyor. Basit anahtar kontaklarının aksine IQ box KNX akıllı pencere motorlarından yararlanıyor ve açılım mesafesi veya bina yönetim sistemindeki kesintiler gibi bilgileri rapor ediyor. İstenirse örneğin hava kalitesinin ölçümü, yağmur, rüzgar ve pencere koruması gibi ek sensörler KNX altında bu sistem çözümlerine entegre edilebilir.
  Yaşayan Çözümler: 'Akıllı Ev' için yeni çözümler

  GEZE, Münih'te GEZE ActiveStop kapı yavaşlatıcının yeni sürümünü tanıtacak. Kapıları kibarca durduruyor, sessizce kapatıyor veya kolayca açık kalmalarını sağlıyor. Bunun yanında hemen hemen tüm standart kapılara yerleştirilebiliyor ve anında ayarlanabiliyor. Yenilenebilir olma seçeneği de önemli bir rol oynuyor.


  Bundan başka giriş kapılarında , yeni ve otomatik ‘çözüm paketleri’ nin mevcut akıllı ev sistemlerine kolay entegrasyonu ile birlikte ziyaretçilerin ilgi odağı olacak.
  Servis Çözümleri: her ihtiyaca doğru çözüm

  GEZE, hızlı kurulum veya pratik planlama yardımı konularında özel servis sağlamada uzmanlaşmıştır. Bu alanda, kurulum, bakım ve onarımdan mevcut sistemlerin modernleştirilmesine kadar bir projede yer alan bina yönetim sistemleri için genel desteğe odaklanılmaktadır. GEZE, BAU 2017'de, tasarım aşamasında bile kolay ve güvenli planlama vaadeden genişletilmiş yapılandırma çözümleri ve yeni yazılım çözümleri sunacak. 'BIM - Bina Bilgi Modelleme' gibi sıklıkla tartışılan bir konu ile ilgili olarak ziyaretçiler heyecan dolu yeniliklerle tanışacak.  Basın iletişim:

  Julia Graf

  Tel.: +49 (0) 7152 203-505

  j.graf@geze.com

  Faks: +49 (0) 7152 203-237
  GEZE GmbH

  Reinhold-Vöster-Str. 21-29

  D-71229 Leonberg

  www.geze.com
  GEZE Hakkında

  GEZE ismi, yenilik, en kaliteli ürün, süreç ve hizmetlerle özdeşleşmiştir. Kapı, pencere ve güvenlik teknolojisi sistemlerinde global pazar liderlerinden biri olan GEZE GmbH, öncü gelişmeleri ile bina yönetim sistemleri üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. GEZE kapı kapatıcıları bir çok teknik ve görsel olanak sağlar. Her gün milyonlarca kişi GEZE TS 5000 serisi üstten monteli kapı kapatıcıları ile donatılan kapılardan geçer ve Slimdrive ürün serisi gibi otomatik kapı sistemlerinin doğal kolaylığının keyfine varır.Engelsiz kapı ve pencere sistemleri özellikle hareket kısıtı bulunan kişiler olmak üzere herkes için büyük kolaylık sağlar. Tamamı cam entegre sistemler mimari tasarım özgürlüğü sağlar. Çekici tasarımlı kayar sistemler gibi GEZE bağlantı elemanı çözümleri ödüle layık görülmüştür. Buna ek olarak GEZE, pencere ve havalandırma teknolojisi ve duman & ısı tahliye sistemleri (RWA) alanlarında çok çeşitli ürünler sunar. Güvenlik teknolojisi alanı kaçış ve kurtarma yolları çözümlerine, kilitleme teknolojilerine ve erişim kontrol sistemlerine odaklanmıştır. GEZE'nin bina yönetim sistemi tüm bina sistemleri için bir genel bakış sunar. Sistem sağlayıcı olarak GEZE tek başına çalışan sistemlere ek olarak tek bir akıllı sistemde işlevsel ve güvenlik gereksinimlerini birleştiren koordineli sistem çözümleri de oluşturmaktadır. GEZE ürün çözümleri dünyanın dört bir yanındaki ünlü binalarda yer almaktadır. Şirket, 27'si Almanya dışında olmak üzere 31 iştirak ile dünya çapında hizmet vermektedir ve esnek, son derece verimli satış ve servis ağı ile yaklaşık 2.800 çalışana sahip olmasının yanında 2014/2015 mali yılında 366 milyon Euro'nun üzerinde ciro elde etmiştir.  www.geze.com


      Ana sayfa


  Die Symbiose aus Innovationskraft und Qualität

  Indir 18.67 Kb.