bilgiz.org

Cv / ÖzgeçMİŞ

 • Detayl ı bilgi için: Archos Türkiye Distribütörü Lidya Dağıtım • Tarih02.07.2017
  Büyüklüğü7.29 Kb.

  Indir 7.29 Kb.

  Basın Bülteni

  Ice Cream Sandwich’li Archos’un tadına doyum olmuyor…

  İlk ICS güncellemesi Archos’tan geldi

  Şubat ayında tüm G9 serisi tabletleri için Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich işletim sistemi güncellemesi yayınlayacağını açıklayan Archos, Mart 2012’de güncellemeyi gerçekleştirdi. Bu gelişme ile birlikte global tablet PC pazarında Ice Cream Sandwich güncellemesini ilk yapan tablet PC markası Archos oldu. Archos 250GB sabit diske sahip dünyanın ilk ve tek tableti Archos 80 G9’u da yakın bir zaman önce piyasaya sunmuştu.

  İlk kez 2008 yılında 1. nesil internet tabletleri piyasaya sunan ve o günden beri Ar-Ge çalışmalarına hız veren Archos, dünyada bir ilke daha imza attı. Mart 2012 itibariyle Archos G9 tabletler için Ice Cream Sandwich olarak bilinen Android 4.0.3 güncellemesi yayınlayan Avrupalı tablet üreticisi bu yeniliği kullanıcılarına “sağ alt köşedeki “A” harfine bas, yükle ve Ice Cream Sandwich deneyimini yaşamaya başla” şeklinde duyurdu.  Dolu dolu bir tablet keyfi…

  Android tutkunlarının merakla beklediği Ice Cream Sandwich işletim sistemi, Google’ın şimdiye kadar Android için yaptığı en büyük yenilikleri içeriyor. Kullanıcıların Android tabletlerde en çok sevdiği özellikler üzerine inşaa edilen bu güncelleme, daha hızlı web tarama, kolay kullanım, boyutlandırılabilir semboller, zengin uygulamalar anlamına geliyor ve gelişmiş sosyal medya entegrasyonu sağlıyor. Ice Cream güncellemesi, gelişmiş metin ve telaffuz kontrolü, dinamik ses girişi motoru, geliştirilmiş görüntüleme özellikleri ve fotoğraf düzenleyicisi ile yeniden tasarlanmış galeri uygulamasıyla; iletişime ve online paylaşıma farklı bir boyut getiriyor.

  Benzersiz Archos Ice Cream uygulamaları; 1080p yüksek çözünürlülüklü görüntü formatını destekliyor, film ve TV sovlarına ait bilgi ve altyazıları otomatik download etmeyi, evdeki cihazlar, bilgisayar ya da DNLA uyumlu TV ile kablosuz içerik paylaşımını ve MKV3D dosyaları için 3D (üç boyutlu) video desteği sağlıyor.

  Sürükle ve bırak destekli Dosya Yöneticisi (File Manager), Ethernet USB dönüştürücü desteği ve herhangi bir Android cihaz tarafından kontrol edilmesini sağlayan Archos uzaktan kumanda uygulaması sahip olduğu gelişmiş özelliklerden sadece birkaçını oluşturuyor.  Tam donanımlı Google sertifikasyonu sayesinde Archos G9 serisi tüm kullanıcılar, tüm GoogleTM ugulamalarından (Gmail ™, Google Maps ™, Google Talk ™, vb) faydalanmaya devam edecek, 400.000 'den fazla uygulamaya sahip Android MarketTM’e tam erişim imkanına sahip olacaklar.

  Detaylı bilgi için: Archos Türkiye Distribütörü Lidya Dağıtım: 0216 380 41 00 www.lidyagrup.com.tr/www.archos.com

  Basın Bilgi İçin: PRekare İletişim Dairesi bilgi@prekare.com


      Ana sayfa


  Cv / ÖzgeçMİŞ

  Indir 7.29 Kb.