bilgiz.org

Cv / ÖzgeçMİŞ

 • Arnova 7C G2’nin teknik özellikleri
 • Bimeks Kampanya Fiyat ı (KDV Dahil) • Tarih02.07.2017
  Büyüklüğü8.77 Kb.

  Indir 8.77 Kb.

  Basın Bülteni

  Archos’tan 7’den 70’e Müthiş Hediye

  399 TL’ye 3G ve GPS özellikli

  tablet olmaz demeyin…

  Archos’un uygun fiyatlı ürün grubunu temsil eden Arnova Serisi, çok özel bir kampanyaya imza atıyor. 8 Haziran’da Bimeks’lerde başlayacak kampanyada; 3G ve GPS özelliklerini bünyesinde barından Arnova 7C G2, sadece 399 TL’ye (KDV Dahil) tablet meraklılarını bekliyor. Babalar Günü yaklaşırken babalara ve yaz tatili planlarına başlayan tüm gençlere tablet sahibi olma imkanı sunan ve Haziran sonuna kadar devam etmesi planlanan bu kampanya, model adediyle sınırlı.

  Tablet PC pazarında en fazla ürün gamına sahip olan Archos, tablet kullanımını yaymak için önemli bir kampanya başlatıyor. Bütçe dostu ürün serisini tüm dünyada Arnova adıyla pazara sunan Archos, kilit teknolojileri uygun fiyatla birleştiren bu serisinin göz bebeği ürünlerinden Arnova 7C G2’yi kısa bir süreliğine çok özel fiyatla pazara sunuyor.

  Google’ın mobil işletim sistemi AndroidTM 2.3 “Gingerbread” yüklü Arnova 7C G2, yeni temalar eklenmiş kullanıcı dostu ara yüzü, gelişmiş çoklu dokunmatik klavyesi ve geliştirilmiş internet navigasyonu gibi birçok ekstra özellik sunuyor. Wi-Fi ve 3G bağlantı özelliklerine sahip olan Arnova 7C G2, ister evden ister yolda olsun bir tablete ihtiyaç duyduğunuzda en yakın çalışma arkadaşınız oluyor . 7 inç ekran boyutuna sahip olan Arnova 7C G2, sahip olduğu çoklu ;dokunmatik ekranı sayesinde sosyal iletişim ağları üzerinden mesaj atma ve chat yapmak için üretilmiş son derece kullanıcı dostu bir ürün. İstediğiniz yerden online olma özgürlüğü sunan bu yeni ürünle isterseniz webde gezinebilir, e-postalarınızı kontrol edebilir ya da Android uygulamalarından en sevdiğinizi indirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  4GB Micro SD kartla birlikte sunulan Arnova 7C G2, SMS mesajlaşma özelliği sayesinde sevdiklerinizle sürekli iletişim halinde olmanızı sağlar. Arnova 7C G2’nin sahip olduğu kamera özelliği sayesinde görüntülü görüşme ile dostlarınızla biraraya gelebilirsiniz.  Arnova 7C G2’nin teknik özellikleri:

  Bimeks Kampanya Fiyatı (KDV Dahil): 399 TL

  Detaylı bilgi için: Archos Türkiye Distribütörü Lidya Dağıtım: 0216 380 41 00 – www.lidyagrup.com.tr/www.archos.com

  Basın Bilgi İçin: PRekare İletişim Danışmanlık bilgi@prekare.com


      Ana sayfa


  Cv / ÖzgeçMİŞ

  Indir 8.77 Kb.