bilgiz.org

Basın bülteni Bilgi için

 • Bluetooth cep telefonu kulaklığında son nokta
 • 04.07.2007, İstanbul • Tarih08.07.2017
  Büyüklüğü13.02 Kb.

  Indir 13.02 Kb.
  Basın bülteni

  Bilgi için:

  Contactplus+ İletişim Hizmetleri

  Orkide Gökhan – Nergis Bozyiğit  orkideg@contactplus.com.tr

  nergisb@contactplus.com.tr

  Tel : 212 273 12 71 / 72

  Faks: 212 267 39 58

  Sennheiser VMX 100, 15 gram ağırlığı ve gelişmiş özellikleriyle

  yükte hafif teknolojide ağır bir Bluetooth kulaklık deneyimi sunuyor

  Bluetooth cep telefonu

  kulaklığında son nokta

  Dünyanın ilk çift mikrofonlu VoiceMax™ teknolojisini kullanan Bluetooth cep telefonu Sennheiser VMX 100 ülkemizde Bircom güvencesiyle satışa sunuldu. Sennheiser VMX 100 yalnızca 15 gram ağırlığı ve işlevsel özellikleriyle inanılmaz bir kullanım kolaylığı sunuyor.

  04.07.2007, İstanbul
  Dünyanın teknoloji lideri Sennheiser Communications, Bluetooth cep telefonu kulaklığı kavramını VMX 100 modeliyle yeniden tanımlıyor. Dünyayla aynı anda ülkemizde Bircom güvencesiyle satışa sunulan Sennheiser VMX 100 Bluetooth cep telefonu kulaklığı VoiceMax™ teknolojisi ile ortam gürültüsünü maksimum seviyede ayrıştırarak, konuşmanızı her ortamda anlaşılır kılıyor. Böylece telefon görüşmelerinizi en gürültülü ortamlarda bile sanki görüşme yaptığınız kişiyle aynı odadaymış gibi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Sennheiser VMX 100 tüm Bluetooth’lu cep telefonlarıyla uyumlu olarak kullanılabiliyor.
  Devrim niteliği taşıyan VoiceMax™’in çift mikrofonlu teknolojisini dünyada ilk kez kullanıma sunan Sennheiser VMX 100, daha önce hiçbir Bluetooth kulaklığın erişemediği ses kalitesi, konfor ve şıklığı bir arada getiriyor. Sennheiser VMX 100 sadece 15 gram ağırlığı, kulağınıza mükemmel şekilde oturan tasarımı ve benzersiz 3 boyutlu ayarlanabilir yapısı ile inanılmaz bir kullanım kolaylığına sahip bulunuyor. 5 saatlik konuşma süresi sunan Sennheiser VMX 100, üstün pil performansı sayesinde ulaştığı 100 saatlik bekleme süresiyle fark yaratıyor. Ülkemizin dört bir yanında Bircom güvencesiyle ve 2 yıllık garantiyle satışa sunulan Sennheiser VMX 100 Bluetooth cep telefonu kulaklığının Titanium ve Black adını taşıyan iki farklı modeli bulunuyor. Her iki modelle birlikte hem standart şarj ünitesi hem de USB şarj ünitesi geliyor. Sennheiser VMX 100 Black serisinin özelliği ise otomobil şarj ünitesini de içeriyor olması. Sennheiser VMX 100 Bluetooth cep telefonu kulaklığı ve diğer Bircom ürünlerine ilişkin ayrıntılı bilgiyi www.bircom.com adresinden edinebilir veya 0 (212) 319 97 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
  Bircom hakkında:

  Bircom 1972 yılından bugüne kurumsal müşterilerine profesyonel ses çözümleri üretmektedir. 2001 yılında gerçekleştirdiği unvan değişikliği ve yeniden yapılanma faaliyetlerinin sonucu olarak sunduğu hizmet ve ürünlere bilişim hizmetlerini de eklemiş bulunmaktadır. Bircom kurumsal müşterilerine 35 yıllık bilgi birikimine sahip olduğu, telefon altyapısı konularında danışmanlık ve projelendirme, ilgili ekipmanların yurtiçi ve yurtdışı temini, kurulumu, satış sonrası bakım ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra yapısal kablolama alanında da donanım ve projelendirme çözümleri sunmaktadır. Her biri kendi alanında endüstri lideri olan pek çok uluslararası firmanın Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte olan Bircom, sektöründe lider konumda bulunmaktadır. Kendi Ar-Ge birimine sahip olan Bircom, TTGV ve TÜBİTAK ile ortak projeler üretmekte ve Türk telekomünikasyon pazarına yeni ürünler sunmaktadır.
      Ana sayfa


  Basın bülteni Bilgi için

  Indir 13.02 Kb.