bilgiz.org

Bakim – Hİzmet sözleşmesi

 • AKDENİZ BİLGİSAYAR-GÜVENLİK PROGRAMCILIK HİZMETLERİ
 • SERVİS ALICININ SORUMLULUKLARI
 • AYLAR VADESİ TUTAR İSİM İMZA
 • EK- 4 İLETİŞİM FORMU AKDENİZ BİLGİSAYAR GÜVENLİK SİSTEMLERİ VE İLETİŞİM • Tarih27.12.2017
  Büyüklüğü28.83 Kb.

  Indir 28.83 Kb.  BAKIM – HİZMET SÖZLEŞMESİ

  Bu sözleşme Bilgisayar Bakım Hizmeti veren AKDENİZ BİLGİSAYAR GÜVENLİK SİSTEMLERİ VE İLETİŞİM ile Müşteri (Servis Alıcı) …. … ……………………………… ………………………… …………………………………… …………..…… arasında 10 madde ve 3 EK olarak (4 sayfa) olarak imza altına alınmıştır. İş bu sözleşme ……………….. ………. tarihi ile başlar ve 1 yıl geçerlidir. Mücbir sebep dışında, hizmetin aksaması durumunda servis alıcı, ödemelerin bulunduğu ay içerisinde yapılmaması durumunda sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih edebilir.
  1. Ek-1 de özellikleri belirtilen bilgisayarların bakım ve onarımlarından Akdeniz Bilgisayar sorumludur. Bu anlaşma kapsamındaki bilgisayarlara bakım etiketi yapıştırılacak, donanımsal veya yazılımsal bir sorun olması halinde sözleşme süresince (donanım ücreti hariç) ücretsiz destek verilecektir. Daha sonra eklenen bilgisayarlar ve cihazlar sözleşme kapsamında değildir.

  2. Bilgisayarın bakımı 2. ayda bir periyodik olarak yapılacaktır. Bakım: Bilgisayarlara hava tutarak tozlarının temizlenmesi, dış yüzeylerinin temizlenmesi, Virüs, Çerez, Truva atı, temp dosyalarının temizliği ve yazıcı, modem gibi yan ürünlerin kontrolünün sağlanması, Fanların temizliği, yağlanması, oksitlerin önlenmesi, soğutucu macunların sürülmesi.

  3. Bilgi teknolojisi alanında ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmetlerini vermek, istek doğrultusunda mevcut sistemlerinin iyileştirilmesi için fizibilite raporları hazırlamak, bu konuda önerilerde bulunmak Firmamızın görevidir.

  4. İhtiyaç duyulan programlar (bilgisayar performansının desteklediği) her zaman güncellenecek, genel sistem yapılandırılmalarınız, bilgisayar performansını arttırıcı yüklemeler tarafımızca 30 günde bir yapılacak, herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

  5. Periyodik kontroller harici herhangi bir sorun çıkması durumunda çözüm için en geç 48 saat içerisinde irtibata geçilecek, Uzaktan erişim ile, telefon ile, yerinde müdahale ile veya teknik servis kısmımızda en kısa sürede sorunlar çözülecek, herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Ana makine problemi veya işlerinizin tamamını aksatan acil problemleri bildirmeniz durumunda daha hassas davranılacaktır.

  6. Güvenlik duvarı Antivirüs yazılımları ve modem ayarları ile bilgisayarlarınızın dış tehditlere karşı ileri düzeyde korunması sağlanacak.

  7. Datalarınızın, arşivinizin ve belgelerinizin sistem çökmeleri sonucunda kaybolmaması için gerekli tedbirler alınacak, gerekli bilgiler kullanıcıya açıklanacaktır. Datalarınızın yedeklemesi konusunda kullanıcı bilgilendirilecektir.

  8. Lisans dışı kullanılan programlardan oluşabilecek problemlerden dolayı sorumluluk kullanıcıya aittir.

  9. Ödemeler EK-3 de belirtildiği şekilde yapılacaktır.

  10. S
   AKDENİZ

   BİLGİSAYAR-GÜVENLİK

   PROGRAMCILIK HİZMETLERİ

   CemalGürsel Cad. Ceylan Psj. No: 25-26

   Erkan Erorhan Seyhan V.D. 3680216851
   ervis alıcının sorumlulukları Ek-2 de bildirilmiştir.


  EK-2

  SERVİS ALICININ SORUMLULUKLARI

  • Bilgisayar sisteminin direk gün ışığına, 50 derecenin üzerinde ısıya, toza, rutubete, asit ve amonyak buharına maruz kalmayacak bir ortam tesisi müşteri tarafından temin edilecektir.

  • Sistemin içerisine sıvı maddeler temas ettirilmemesi gerekir.

  • Müşteri bilgisayar ve donanımları için gereken elektrik kablo ve tesisatlarında topraklamayı sağlaması gerekmektedir. Şehir şebekesinde meydana gelebilecek ani voltaj değişikliklerine karşı regülâtör veya gerekirse kesintisiz güç kaynağı (UPS) kullanılması gerekmektedir.

  • Bilgimiz haricinde sistemlerinizin, kapakları açılmamalı, yükleme veya onarımlar için ikinci kişilerin müdahalesine müsaade edilmemeli.

  • Periyodik koruyucu bakımın yapılması, arıza-hasarların giderilmesi için gelen teknik servis personellerine sıkıntı duydukları tüm bilgisayar problemlerini sorabilir.

  • Hasarlarda gerekli kurtarma ve koruma tedbirlerini alır, bu amaçla kendisine bildirilen önerilere uyar.

  • Dataların güvenliğini mümkün olduğunca sağlansa da, silinmesine veya kaybolması durumunda sorumluluk müşteriye aittir. Periyodik olarak harici bir yere yedek alınması gerekmektedir.

  • Dışarıdan girilen Uzak masa üstü bağlantılarınızda sistemi açık unutmayınız. Şifrenizi kimse ile paylaşmayınız. Güvenmediğiniz bilgisayardan sunucunuza giriş yapmayınız.

  • Arıza bildirimlerini, firmamıza direkt olarak en kısa zamanda bildirilir. Bildirimde problemi mümkün olduğunca açık izah ediniz ve aciliyet durumunu da bildiriniz.

  • Dönem ödemeleri iletişim kısmında belirtilen hesap numarasına yatırıp açıklamasını yazınız.

  İLETİŞİM:

  GSM : 0536 457 9393

  Tel : 0850 433 3701

  Tel : 0850 433 3702

  Fax : 0322 359 8393

  Mail : info@akdenizpc.com

  Web : www.akdenizpc.com

  Adres :Cemal Gürsel Cd. Koza Apt. No:301 Seyhan / ADANA
  AKDENİZ

  BİLGİSAYAR-GÜVENLİK

  PROGRAMCILIK HİZMETLERİ

  CemalGürsel Cad. Ceylan Psj. No: 25-26

  Erkan Erorhan Seyhan V.D. 3680216851
  EK-3

  ÖDEME PUSULASI

  Anlaşma süresi imza tarihi ile başlar ve ..bir.. yıl … süre için imzalanmıştır. Toplam hizmet bedeli ………… TL + KDV…………. (…………….…………………… tl…+KDV...) TL dir. 4 adet senet karşılığı 3 ayda bir ödeme yapılacaktır.


  AYLAR

  VADESİ

  TUTAR

  İSİM

  İMZA


  AKDENİZ

  BİLGİSAYAR-GÜVENLİK

  PROGRAMCILIK HİZMETLERİ

  CemalGürsel Cad. Ceylan Psj. No: 25-26

  Erkan Erorhan Seyhan V.D. 3680216851
  EK- 4 İLETİŞİM FORMU

  AKDENİZ BİLGİSAYAR GÜVENLİK SİSTEMLERİ VE İLETİŞİM

  ERKAN ERORHAN

  GSM : (536) 457 9393

  Tel : 0850 433 3701

  Tel : 0850 433 3702

  Fax : 0322 359 8393

  WEB : www.akdenizpc.com www.adanaprogram.com

  Mail : info@akdenizpc.com

  Garanti IBAN : TR63 0006 2000 7150 0006 2990 72

  HSBC IBAN : TR 7200 1230 0013 1020 0782 7000

  Adres :Cemal Gürsel Cd. Koza Apt. No:301 Seyhan / ADANA

  _

  FİRMA ADI :

  YETKİLİ :

  GSM :

  SABİT :


  WEB :

  Mail :


  ADRES :


      Ana sayfa


  Bakim – Hİzmet sözleşmesi

  Indir 28.83 Kb.