bilgiz.org

Adsl, 3G ve WiFi Türkiye'de İlk Kez Türk Telekom ile Tek Pakette

 • Antalya’da Cornelia Diamond Golf Resort Spa
 • TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz
 • TTNET Hakkında
 • Bilgi İçin: EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI • Tarih28.12.2017
  Büyüklüğü11.4 Kb.

  Indir 11.4 Kb.
  Basın Bülteni 24 Eylül 2011
  ADSL, 3G ve WiFi Türkiye’de İlk Kez TTNET ile Tek Pakette

  Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, bir ilki daha gerçekleştirerek interneti üç koldan kuşatıyor. Abonelerini, TTNET ADSL, TTNET Mobil 3G ve TTNET WiFi hizmetleriyle, ayda sadece 29 TL’den başlayan fiyatlarla buluşturuyor. Üstelik 3G modem de paketin içinde veriliyor. TTNET, Antalya’da düzenlediği basın toplantısıyla duyurduğu HEPNET paketiyle tüm internet ihtiyaçlarını tek faturada ödeme imkanı sunabilen Türkiye’nin tek operatörü olma özelliğine de sahip bulunuyor...

  Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, abonelerini tek pakette TTNET ADSL, TTNET Mobil 3G ve sınırsız TTNET WiFi hizmeti ile buluşturarak, internet ihtiyaçlarını tek fatura ile ödeme imkanı veren tek operatör oldu. Antalya’da Cornelia Diamond Golf Resort & Spa otelinde düzenlenen basın toplantısıyla duyurulan TTNET HEPNET paketi evde ve dışarıda internete özgürce girmek isteyenlere ilk 3 ay, ayda sadece 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. HEPNET paketi dahilindeki mobil iletişim hizmeti Avea tarafından sağlanıyor.  TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, HEPNET paketi ile Türkiye’de hiçbir servis sağlayıcının tek elden buluşturamadığı servisleri bir araya getirdiklerine dikkat çekerek, “TTNET, avantajlı fiyatlar ve ihtiyaçlara uygun tarifelerle abonelerinin farklı teknolojilerle internet hizmeti almasını sağlıyor. Genişbant ADSL interneti, 3G mobil interneti ve sınırsız WiFi hizmetini bir arada tek fatura ile ödeme imkanı sunuyoruz. İnternet kullanım alışkanlıkları geliştikçe, kullanıcılar ev ve ofis dışında da online olabilmek istiyor. HEPNET kampanyamız tam da bu ihtiyaca yanıt veriyor” dedi.

  HEPNET kampanyasının anlatıldığı toplantıda “TTNET’le Herşey Mümkün” konseptli reklam serisinin yeni filmi “Megabitli Safiye” de ilk kez gösterime sunuldu.

  TTNET’in sunduğu bu benzersiz kampanyadan faydalanmak isteyenler TTNET ve AVEA Satış Noktaları’na başvurabiliyor.

  TTNET Hakkında:

  2006 yılında tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan,  müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenen TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL 2-hızlı internet erişimi,  WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev'in yanı sıra, Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında mobil ses ve mobil internet hizmetleri de TTNET müşterilerine sunulmaktadır.

  İnternet erişim hizmetlerinin yanı sıra TTNET’in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan TTNET Müzik, online oyun platformu TTNET Oyun, eğitim alanına yeni bir soluk getiren akıllı eğitim destek aracı TTNET Vitamin İlköğretim ve TTNET Vitamin Lise bulunmaktadır. TTNET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve servisi kullanıcılarına sunmaktadır. TTNET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmektedir.

  Tek fatura ile ödeme kolaylığıyla; müşterilerini internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetleri ile buluşturan TTNET, Türkiye’de bir “ilk”i daha gerçekleştirerek “dörtlü servis” dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği kazanmıştır.  www.ttnet.com.tr  Bilgi İçin:

  EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

  Murat Demirok  murat.d@excel.com.tr

  0216 544 94 54  Dilek Koyun – Gülnur Şahin

  dilek.k@excel.com.tr / gulnur.s@excel.com.tr

  0216 544 94 31-60


      Ana sayfa


  Adsl, 3G ve WiFi Türkiye'de İlk Kez Türk Telekom ile Tek Pakette

  Indir 11.4 Kb.