bilgiz.org

9 Şubat Dünya Güvenli İnternet Günü

 • TTNET STK İlişkileri Müdürü Samih Yedievli
 • Bilgi İçin: EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI • Tarih30.09.2017
  Büyüklüğü11.27 Kb.

  Indir 11.27 Kb.
  Basın Bülteni 9 Şubat 2010

  9 Şubat Dünya Güvenli İnternet Günü…

  TTNET’ten Güvenli İnternet İçin

  Yeni Hizmet
  Türkiye’nin internet denilince akla ilk gelen şirketi olan TTNET, dünyada Güvenli İnternet Günü olarak kutlanan ve bu yönde çeşitli etkinlikler gerçekleştirilen 9 Şubat Güvenli İnternet Günü’nde önemli bir projeyi daha hayata geçirdi. İnternet erişimini en yüksek kalitede sağlamanın yanı sıra kullanıcıların internette kendilerini güvenli hissetmelerini hedefleyen TTNET, Türkiye’de 35 milyonu aşkın internet kullanıcısı için internet güvenliğinin her alanına dair bilgileri içeren www.internetteguvenlik.com.tr sitesini tüm internet kullanıcılarının hizmetine açtı.
  Kullanıcı ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş güvenlik yazılımları sunan TTNET, 9 Şubat Güvenli İnternet Günü’nde yeni hizmeti www.internetteguvenlik.com.tr web sitesini kullanıma açtı. İnternet güvenliği konusunda bilgilendirici makaleler, videolar ve uyarılar ile her yaştan internet kullanıcılarına rehberlik edecek www.internetteguvenlik.com.tr, internet güvenliğine önem veren ve çocuklarının güvenli internet kullanmasını dileyen herkese ücretsiz destek sağlayacak.
  TTNET’in katkılarıyla İnternet Kurulu tarafından 9 Şubat’ta Ankara’da gerçekleştirilen Güvenli İnternet Günü kapsamında konuşan TTNET STK İlişkileri Müdürü Samih Yedievli, www.internetteguvenlik.com.tr ile TTNET’in, iletişim teknolojilerindeki liderliğini internet güvenliği konusunda da sürdürdüğünü söyledi.
  İnternet kullancılarının yüzde 27’si 18 yaşından küçük
  TTNET’in bu bilinçle, bugüne kadar abonelerine pek çok güvenlik hizmeti sunduğunu belirten Yedievli: “2008 yılından bu yana, dünya devi McAfee’nin iki farklı ürünü olan Internet Security ve Antivirus Plus’ı, TTNET Güvenlik kapsamında abonelerimize “kullandığın kadar öde” modeliyle sunuyoruz. Ayrıca limitsiz paketlerdeki abonelerimize 2 aydır Antivirus Plus’u ücretsiz veriyoruz. Böylece abonelerimiz, lisanslı ve dünyaca ünlü güvenlik paketlerine oldukça uygun koşullarda ulaşabiliyor. Aynı şekilde TTNET ADSL abonelerine ücretsiz sunduğumuz Aile Koruma Şifresi ve aylık ödeme karşılığında sunulan Nette Çocuk Var ürünlerimiz sayesinde, aileler çocuklarının internet kullanımında güvenli bir ortamda olmasını sağlayabiliyor. Türkiye’de internet kullanıcılarının yaklaşık yüzde 27’sinin 18 yaşından küçük olduğunu düşünürsek bu ürünlerimiz büyük önem taşıyor. Özellikle büyüme çağındaki çocuklarımızı ve gençlerimizi hem gelişimlerini olumsuz etkileyecek hem de istismarlarına sebep olacak her türlü riskten korumak önceliklerimiz arasında” dedi.


  Bilgi İçin:

  EXCEL İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

  Murat Demirok  murat.d@excel.com.tr

  0216 544 94 54  TTNET Hakkında

  Değişen iletişim ihtiyaçlarını göz önüne alarak, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan TTNET, geliştirdiği kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynamaktadır. Bugün Türkiye’nin 81 ilinde 6 milyonu aşkın müşterisine hizmet veren TTNET’in ürün portföyünde ADSL/VDSL2-hızlı internet erişimi,  WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. TTNET iletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenmektedir. Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu ve genişbant internet bağlantısı üzerinden alıcı aracılığıyla yüksek kalitede yayın yapan yeni nesil TV platformu IPtivibu’nun yanı sıra, Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri de TTNET müşterilerine sunulmaktadır. www.ttnet.com.tr


      Ana sayfa


  9 Şubat Dünya Güvenli İnternet Günü

  Indir 11.27 Kb.