bilgiz.org

6 çocuklu sonradan zengin Haşmet Bey, karısını aldatır, üzerine bir de otel odasında basılırsa neler olur neler

 • , “Eğer bu filmde Güven Kıraç’ın performansını, Bob Hoskins ve Danny De Vito seyrederlerse, hasetlerinden çatlayabilirler!”
 • İSTİSNAİ FİLMLER VE DIGITURK İLE ANLAŞTI
 • Detaylı bilgi için: Basın koordinatörü : Gülistan Tartar Medya ilişkileri : Sibel Bilginer • Tarih30.09.2017
  Büyüklüğü7.2 Kb.

  Indir 7.2 Kb.


  Türkiye’nin “Danny De Vito’su” Güven Kıraç’tan müthiş bir komedi…
  Altı çocuklu, sonradan zengin Haşmet Bey, karısını aldatır, üzerine bir de otel odasında basılırsa neler olur neler! Güven Kıraç, Asuman Dabak ve Dolunay Soysert’in başrollerinde oynadığı “Tövbe” aldatan erkeğin düştüğü komik ve hüzünlü durumları ekrana getirecek.
  Ünlü oyuncu Güven Kıraç, son filminde aldatan erkeklerin başına gelenleri çarpıcı bir oyunculukla sergiliyor. Başrollerinde Asuman Dabak, Dolunay Soysert, Mehmet Ulay, Osman Gidişoğlu gibi isimlerin paylaştığı filmin çekimleri tamamlandı.
  İstisnai Filmler’in kurucu ortaklarından, ünlü yönetmen Ezel Akay, yeni yılda gösterime girecek film için oldukça iddialı. Akay, “Eğer bu filmde Güven Kıraç’ın performansını, Bob Hoskins ve Danny De Vito seyrederlerse, hasetlerinden çatlayabilirler!” dedi.
  Filmin konusu kısaca şöyle:
  Haşmet (Güven Kıraç); zengin, evli ve altı çocuk babası bir işadamıdır. Sonradan zengin olmuş ve çapkınlık yapmaya düşkün biridir. Bir kadınla birlikte (Asuman Dabak) kent dışındaki bir otele ismini değiştirerek giriş yapar. Ancak otelde onu tanıyan biri vardır ve karısına durumu haber verir. Bunun üzerine karısı Cavidan (Dolunay Soysert), altı çocuğunu alıp otele gelir. Böylece birbiri üzerine gelen komik ve heyecan dolu olaylar cereyan etmeye başlar.
  İSTİSNAİ FİLMLER VE DIGITURK İLE ANLAŞTI
  DIGITURK’ün sinema kanallarında gösterilmek üzere İstisnai Filmler, yeni yapımlar hazırlıyor. Ünlü yönetmen Ezel Akay’ın süpervizörlüğünde yürütülen yapımlar, 90 dakikalık sinema filmleri tadında çekiliyor. İstenildiğinde sinemalarda da gösterime girebilecek bir teknikle çekilen filmlerin DVD ve VCD versiyonları da satışa sunulacak. Ayrıca, bazı filmlerin dizi formatına dönüştürülerek ulusal televizyonlarda da gösterime girmesi planlanıyor.

  Detaylı bilgi için:

  Basın koordinatörü : Gülistan Tartar

  Medya ilişkileri : Sibel Bilginer / Haberposta www.haberposta.com

  Halkla ilişkiler : Tuse Tamer / Fikir Kulübü www.fikirkulubu.net

  İstisnai Filmler : 0212 288 95 00

  Haberposta : 0212 240 49 19

  Fikir Kulübü : 0212 291 96 19

  Sibel Bilginer : 0532 440 49 95

  Tuse Tamer : 0542 469 99 99

  Gülistan Tartar : 0532 705 22 55

  (NOT: Daha fazla fotoğraf ya da kamera arkası görüntüleri için bilgi@haberposta.com’a mail atabilirsiniz.)


      Ana sayfa


  6 çocuklu sonradan zengin Haşmet Bey, karısını aldatır, üzerine bir de otel odasında basılırsa neler olur neler

  Indir 7.2 Kb.